+90 530 179 15 16

Sosyal Medyada Biz}

Hizmetlerimiz

Gaziantep Sıhhi Tesisatçı olarak kurumsal firmamız Kılıçoğlu Su Tesisatçısı olarak kurumsal olarak hizmet vermekteyiz. Hizmet verdiğimiz alanlardan bazıları…

Tıkanık Açma
Konutlarda, ofislerde oluşan tıkanıklıklar genellikle lavabo veya tuvalet atık su tesisatların altyapısal yani düzgün çalışmayan pis su giderlerinden kaynaklanır.

Gaziantep Tıkanık Açma hizmetini en iyi şekilde gerçekleştirmektedir. Yurtdışından getirtiğimiz cihazlar ile evinizdeki, ofisinizdeki tıkanıklıkları kırmadan, dökmeden açmaktayız. Geçmişe bakarsak logar tıkanıklıkları, veya pis su tıkanıklıkları kırılıyor eviniz ofisiniz inşaat alanına dönüyordu. Şimdi ise makinalarımız aracılığı ile bir noktadan pis su gider hattına girerek tıkanıklık olan yeri çekip alıyoruz. Bu işlemleri yaparken kamera ile tıkanıklık olan yeri çekiyor, kızılötesi kameralarımız ile ise kırmadan hattı görüntüleyebiliyoruz.

Sizde cihazsız tıkanık açtırmak isterseniz evinizi inşaat alanına çevirirsiniz.
Teknolojiyi yakından takip eden ustalarla iş yapın rahat edin.

Google Aramaları:
Gaziantep Tıkanık Açma
Gaziantep Cihazlarla Tıkanık Açma
Gaziantep Tıkanık
Gaziantep Kırmadan Tıkanık Açma

Su Tesisatı

Gaziantep su tesisatı ile ilgili hizmet veren ekinci tesisat, Türkiye’deki tesisat gelişmelerini yakından takip ederek işçiliklerine uygulamaktadır. Sıfır bina, ev, ofis tesisatlarını başarılı bir şekilde hizmete dökebilen ekinci tesisat su tesisatı hizmeti ile yanınızda. Ekonomik çözümleri ile cebinizi sarsmayacak teklifleri bulunmaktadır. Su tesisatı hizmeti için bizi 7 gün 24 saat arayabilirsiniz.

Su Tesisatı Hizmetimizde Neler Yapıyoruz?

  1.   Kırmadan kaçak su tespiti
  2.   Kırmadan tıkanık açma
  3.   Su tesisatı
  4.   Su tesisatı arızaları
  5.   Tadilat ve tamiratları

Gaziantep Kaçak Su Tespiti

Size en iyi bilgilendirmeyi yapmak için çalışıyoruz ve bu doğrultuda sizin sorunlarınıza hızlı çözüm üretiyoruz.

Kaçak su tespiti nedir ve nasıl yapılır?

Kaçak su tespiti daha önceleri stetoskop (Doktorların kalbi dinlediği alet) gibi aletlerle dinlenerek kaçak suların konumu bulunmaya çalışılıyordu evleriniz aşağıdaki resimdeki gibi kırılmadık yer kalmıyordu.

Daha önceleri üst komşunuzdan akan su veya alt komşunuza akan kendi sularınızı üstteki resimde olduğu gibi bulmaya çalışıyorlardı. Şimdi böyle bir şeye asla müsaade etmezsiniz değil mi?

Gaziantep Tesisat kaçak suları nasıl buluyor?

Gaziantep tesisat olarak müşterilerimize hizmeti minimum hasar ile veriyoruz nasıl derseniz Yurt dışından getirttiğimiz özel cihazlarımız ile kaçak suları noktasal olarak kırmadan tespit ediyoruz. Aşağıdaki resimden görüldüğü gibi.

Resimdeki ustamız sadece dinleme yaparak kaçak suyu bulmuştur. (Normal şartlarda duyulması imkansız düşük frekansdaki sesleri dinleyerek noktasal olarak tespit etmiştir.) Sadece dinleme cihazımı yok aynı zamanda kızılötesi kameralarımız ve solar sistemimiz sayesinde duvar arkasındaki tesisat borularını bulabiliyor ve görebiliyoruz. Böylelikle kaçak suyun nerede olduğunu rahatlıkla bulabiliyoruz. Sizde evinizi savaş alanına çevirmek istemiyorsanız Bizimle iletişime geçebilirsiniz. Gaziantep Tesisat Teknolojiyi ayağınıza getirdi.

Google‘den Gelen Terimler;

  • Kaçak su tespiti
  • Gaziantep kaçak su tespiti
  • Gaziantep kaçak su uzmanı
  • Gaziantep Tesisat
  • Kaçak su nasıl bulunur
Call Now ButtonHemen ARA GELSİN
× WHATSHAPP DESTEK HATTI
Gaziantep Vinç Kiralama | Gaziantep Çiçek Siparişi | Antalya Evden Eve Nakliyat | Gaziantep Vinç Kiralama |